Diseară voi schimba idei cu studenții de la FSEGA despre cum se construiesc companii.
Abia aștept să vă cunosc și să învăț lucruri noi!
– Sorry - I think the event will be in Romanian only but here we go:
Tonight I will exchange ideas with the students of the faculty of Economics and Business Administration about how companies are built.
I can’t wait to meet you and learn new things!