Diseară voi schimba idei cu studenții de la FSEGA despre cum se construiesc companii.

Diseară voi schimba idei cu studenții de la FSEGA despre cum se construiesc companii.

Abia aștept să vă cunosc și să învăț lucruri noi!

– Sorry - I think the event will be in Romanian only but here we go:

Tonight I will exchange ideas with the students of the faculty of Economics and Business Administration about how companies are built.

I can’t wait to meet you and learn new things!


Originally posted on LinkedIn.